AGENCJA PRACY

O nas

Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników wykonujących rozmaite prace w takich miejscach jak:

  • Stocznie
  • Zakłady produkcyjne
  • Przetwórnie
  • Budowy
Wszelkie oferty pracy, bez względu na to czy jest to praca stała czy praca tymczasowa sprawdzane są przez naszą agencję pracy Reppo Group pod względem merytorycznym i prawnym.
Działamy również jako agencja pracy tymczasowej w Gdańsku oraz okolicach. Oferujemy pracę od zaraz dla specjalistów z kraju i z zagranicy.

Dzięki współpracy z licznym agencjami rekrutacyjnymi na terenie Ukrainy wyspecjalizowaliśmy się w pozyskiwaniu kandydatów do pracy z tego regionu. Zapewniamy naszym klientom ciągłe wsparcie w czasach dynamicznych zmian na rynku pracy.
Zadzwoń do nas:
+48 790 880 228

Pośrednictwo pracy za granicą Gdańska

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy zorientowaną na pozyskiwanie pracowników z Ukrainy. Dzięki współpracy z licznymi ukraińskimi firmami rekrutacyjnymi jesteśmy w stanie szybko i skutecznie znaleźć pracowników dla Twojego przedsiębiorstwa. W kontaktach z klientami, kontrahentami i pracownikami cechuje nas elastyczność i indywidualne podejście.
Gwarantujemy legalny pobyt pracowników z Ukrainy i ze we Wschodu na terenie całej Polski. Zapewniamy pomoc w dopełnianiu formalności oraz zdobywaniu niezbędnych uprawnień dla pracowników. Wystarczy, że zgłosisz się do naszej agencji pośrednictwa pracy – Reppo Group.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bieżącą ofertą!AGENCJA POŚREDNICTWA PRACY W GDAŃSKU

Reppo Group to firma tworzona przez ludzi z pasją z siedzibą w samym sercu Gdańska. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku pośrednictwa pracy. Łączy nas wiedza i profesjonalizm. Mamy wieloletnie doświadczenie w kontaktach biznesowych. Potrafimy szybko i skutecznie zrekrutować pracowników do pracy w każdym przedsiębiorstwie – niezależnie od wielkości i kapitału.
Zadzwoń do nas:
+48 790 880 228
Praca od zaraz? To wydaje się trudne, ale z nami to możliwe! Dzięki naszym usługom znalezienie pracownika lub zatrudnienia stanie się o wiele prostsze. Jako agencja pośrednictwa pracy współpracujemy z różnymi podmiotami i firmami, dzięki czemu posiadamy dostęp do informacji dotyczących wolnych wakatów. Skutecznie dopasowujemy pracownika do pracodawcy dzięki sprawdzaniu kompetencji i umiejętności kandydata. Pomagamy w załatwianiu wszelkich formalności i doradzamy w kwestiach prawnych.
Nabór pracowników odbywa się poprzez pośrednictwo agencji zatrudnienia. Pracownicy budowlani, osoby do pracy na produkcji, pracownicy tymczasowi czy chętni do pracy stałej oraz inni poszukujący pracy mogą skorzystać z usług agencji pośrednictwa pracy. Wszystkim kandydatom agencja zapewnia szeroki i różnorodny dostęp do rynku pracy.
Image

Oferujemy

LEGALNE ZATRUDNIENIE

LEGALNE ZATRUDNIENIE

pracowników z Polski, Ukrainy oraz Białorusi na terenie Polski
ZNALEZIENIE PRACOWNIKÓW

ZNALEZIENIE PRACOWNIKÓW

z zagranicy znającym język polski w stopniu przynajmniej komunikatywnym
ZAKWATEROWANIE

ZAKWATEROWANIE

pracowników w pobliżu miejsca wykonywanej pracy
POMOC

POMOC

w nabywaniu uprawnień przez pracowników
GWARANTUJEMY

GWARANTUJEMY

100% legalny pobyt pracowników na terenie Polski
0
klientów, którzy nam zaufali
0
biur w Polsce
0
kandydatów w bazie
0
zrealizowanych projektów
0
osób w naszym zespole

Oferujemy godnych zaufania i wykwalifikowanych pracowników

Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy pracowników z Ukrainy i innych państw bloku wschodniego. Oferujemy wszystkim pracownikom o legalne zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną, zakwaterowanie oraz dopełnienie wszelkich niezbędnych formalności związanych z podjęciem pracy przez cudzoziemca.
Zadzwoń do nas:
+48 790 880 228
Proponujemy godnych zaufania i wykwalifikowanych pracowników z Ukrainy, posługujących się językiem polskim w stopniu przynajmniej komunikatywnym.

Chcąc uzupełnić personel w swojej firmie, możesz wybrać jedną z trzech opcji współpracy. W zależności od potrzeb kadrowych, jakie ma Twoja firma, pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania.

Pomożemy Ci, gdy:

Potrzebujesz dyspozycyjnych pracowników doświadczonych i zmotywowanych do pracy specjalistów

Potrzebujesz dyspozycyjnych pracowników doświadczonych i zmotywowanych do pracy specjalistów

Chcesz uzupełnić braki pracownicze związane z deficytem odpowiednich kandydatów z Polski

Chcesz uzupełnić braki pracownicze związane z deficytem odpowiednich kandydatów z Polski

Poszukujesz mobilnych pracowników gotowych do podjęcia zatrudnienia bez względu na miejsce pracy

Poszukujesz mobilnych pracowników gotowych do podjęcia zatrudnienia bez względu na miejsce pracy

z nami znajdziesz:

pracowników produkcji
pracowników stoczniowych
stolarzy
elektryków
monterów
szlifierzy
pracowników budowlanych
ślusarzy
hydraulików
szwaczki
mechaników
malarzy
piaskarzy
pracowników gastronomii
pracowników fizycznych
Reppo Group

Kontakt

REPPO GROUP
Wały Jagiellońskie 8
80-887 Gdańsk
+48 790 880 228
Pon (Mon) – Pt (Fri): 8:00 – 16:00

Social media